POUŽITIE systému masívnej terasy je možné na rôznych povrchoch ako zámková dlažba, keramická dlažba, hydroizolácia EPDM, betón     

_____________________________________________________

BALKÓNY 

Prinášame kompletný systém masívnej terasy s doručením ku dverám pripravený na individuálnu montáž, bez nutnosti profesionálnej pomoci a bez špeciálnych nástrojov - žiadne rezanie, vŕtanie či hluk ! Balkón premeníte do hodiny na terasu čím zväčšite využívanú skutočnú plochu bývania, ktorá sa zaiste stane tým najobľúbenejším miestom.

______________________________________________________

ZÁHRADNÁ TERASA

Masívna terasa je príjemná na dotyk, rýchlo a jednoducho je možné zmeniť jej vzhľad. Systém pokládky umožňuje množstvo vzorov uloženia.  Prinesie rozšírenie komfortného obytného priestora a zmenu klímy v záhrade.

______________________________________________________

TERASY A BALKÓNY S HYDROIZOLÁCIOU

Terasu z masívneho dreva teraz môžte mať aj na povrchu s hydroizoláciou. Skvelé alternatívne riešenie ku existujúcim komplikovaným riešeniam terás s hydroizoláciou. Veľmi rýchly čas inštalácie a nízka cena plávajúceho položenia terasy bez nutnosti vŕtania do povrchu izolácie.  Bezpečné pre akékoľvek izolačné vrstvy, terasy môže byť ľahko rozobratá bez poškodenia hydroizolácie.

  • vhodné aj pre priamu inštaláciu na EPDM izolácie 
  • umožňuje rýche rozobratie v prípade kontroly hydroizolácie
  • umožňuje voľné pretečenie dažďovej vody